تور کویر مرنجاب
مبلمان اداری کلاسیک
مبلمان اداری
برچسب دیواری
ساعت دیواری
فروش جوجه شتر مرغ
فروش جوجه مرغ بومی
تور قبرس شمالی
تور کوش آداسی
سنگ تراورتن
مناسب ترين فصل براي تور مالزي چه فصلي مي باشد ezafe485
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
آرشيو
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :ezafe485
تاريخ: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۰۵:۵۴:۰۹

تور مالزي تميزي در كشور مالزي امري حائز اهميت ست كه مركز بهداشت جهاني اين مريضي ها را در كشور مالزي  مشاهده كرده مي باشد: بيماري هپاتيت A/ وبا/ انسفاليت ژاپني نوع B/ مالاريا/ بيماري انگلي ناشي از كرم شيستومياز / سل/ تب تيفوئيد/ تب دنگيبنابراين براي حفظ سلامت در كشور مالزي مي بايست به توصيه هاي زير توجه كرد.

1- توصيه مي گرد در صورت سفر به اين كشور از تسهيلات مربوط به بيمه مسافر استفاده نمائيد. البته بايد گفت بيمه هاي موجود تنها براي موارد پيش بيني نشده بوده و نمي توان از تسهيلات آن براي درمان بيماري هاي خاص استفاده كرد.

2- لازم است قبل از سفر به اين كشور كنترل نمائيد واكسن هاي چهارگانه (كزاز، ديفتري، فلج اطفال و سرخك) خصوصا اطفال را در تاريخ مقرر زده باشيد. همچنين بهتر است قبل از مسافرت خود را در برابر بيماري هاي تب زرد، تب تيفوئيد و هپاتيت نوع A و B واكسينه نمائيد.

3- با توجه به وجود بيماري هاي مسري نظير هپاتيت B و ايدز، لازم است ضمن رعايت نكات بهداشتي، از هرگونه ارتباطات غير مطمئن خودداري كنيد.

4- سعي نمائيد در تهيه خوراك و آب مناسب (ترجيحا آب معدني) دقت نمائيد.

5- تب دنگي كه در اثر گزيدن پشه اي به همين نام ناشي مي گردد ، داراي علائمي چون سردرد ، كمر درد و پشت درد ، تب شديد ، تهوع و خارش و جوش در قسمت هاي مختلف بدن مي باشد . پشه دنگي عموما در ساعات اوليه صبح و يا ساعات پاياني روز اقدام به گزيدن نموده و مراكز اصلي فعاليت آن كوالالامپور، ايالت هاي پنانگ و سلانگور است .

6- جهت كسب اطلاعات بيشتر و آگاهي از جدول مربوط به بيماري هاي موجود در اين كشور مي توانيد به سايت بهداشت جهاني: مراجعه نمائيد.شرايط سفر و اطلاعات سودمند

1- وضعيت راه ها و جاده ها در اين كشور مناسب بوده و امكانات حمل و نقل به نحو مطلوب موجود است.

2- شهرها به لحاظ ترافيكي با مشكلاتي روبرو هستند؛ لذا در صورت رانندگي در اين كشور و بروز حادثه تصادف، توصيه مي گردد از حركت دادن وسيله نقليه خودداري كنيد و تا آمدن پليس و تهيه گزارش، صحنه تصادف را ترك نكنيد.

3- در بدو ورود به اين كشور چنانچه در كوالالامپور اقامت نموديد، سعي كنيد در اولين زمان ممكن آدرس نمايندگي جمهوري اسلامي ايران را كه به همين منظور در اختيار شما قرار گرفته است، پيدا كنيد تا در صورت وقوع حادثه و يا نياز به مراجعه، دچار مشكل نشويد.

4- چنانچه در اين كشور دچار حوادثي مثل سرقت پول يا مدارك مسافرتي شديد، لازم است قبل از هر كار موضوع را به اطلاع پليس محل برسانيد و گزارش پليس را در اين رابطه دريافت نمائيد. بديهي است گزارش رسمي پليس، به شما امكان خواهد داد موضوع را در نهاد هاي مربوطه به نحو موثرتري پيگيري نمائيد.شهر كوالالامپور به علت وجود فرهنگهاي مختلف مخصوصا شرقي داراي رستورانهاي متعدد است كه شما مي توانيد در اين رستورانها انواع و اقسام غذاهاي شرقي و غربي را ميل كنيد.در شهر كوالالامپور انواع اين رستورانها در نواحي مختلف شهري وجود دارد. 2 ناحيه مهم گردشي اين شهر عبارتند از مركز شهر كوالالامپور و ناحيه بوكيت.رستورانهاي منطقه بوكيتدر منطقه بوكيت طيف وسيعي از انواع رستورانها با انواع و اقسام غذاهاي مختلف و سنتي و غربي وجود دارد.در اين منطقه شما مي توانيد با توجه به هزينه و بودجه مورد نظر خود انواع و اقسام غذاهاي مورد نظر خود و خانواده را تهيه كنيد. در منطقه بوكيت Bukit 5 ناحيه به نامهاي :,Bintang Walk, Changkat Bukit Bintang, Jalan Alor, Jalan Bukit Bintang Jalan Imbi.بعضي از رستورانهاي معروف اين نواحي عبلرتند از:
Ristoranet L'operaيكي از بهترين و معروفترين رستورانهاي كوالالامپور كه مي توانيد پيتزاي خوب و عالي را در آن ميل كنيد. از شيريني هاي آن كه بر روي تنور سنتي درست مي شود غافل نشويد.

 

براي اطلاعات بيشتر به صفحه تور لحظه آخري مالزي مراجعه كنيد .


برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]